Address

Balonowa 32, Łódź

Clinic Hours:

Pn-Pt 10:00 – 18.00 | Sobota 09:00-13:00 

Clinic Number

+48 570 670 330

Clinic Number

CENTRUMZDROWEOKO@GMAIL.COM

DSC00668

Dr n. med. ALEKSANDRA GODLEWSKA

Specjalista okulistyki dziecięcej i dorosłych.

W swojej codziennej praktyce klinicznej zajmuje się operacyjnym leczeniem chorób okulistycznych u dzieci. Posiada wieloletnie doświadczenie operacyjne w chorobie zezowej. 

Oferuje kompleksowe badanie okulistyczne dorosłych i dzieci w każdym wieku w tym specjalistyczne badanie w kierunku choroby zezowej i niedowidzenia, zaćmy, jaskry, zwyrodnienia plamki żółtej, zespołu suchego oka, niedrożności dróg łzowych, a także kwalifikację do okulistycznych zabiegów operacyjnych.

Pani doktor na co dzień pracuje w Klinice Okulistyki Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie zajmuje się chirurgicznym leczeniem chorób okulistycznych u dzieci (operacje zeza, jaskry, urazy oczy, niedrożność dróg łzowych, patologiczne zmiany oczu i ich okolic).

Poza licznymi kursami doskonalącymi z zakresu okulistyki dziecięcej i dorosłych dodatkowo ukończyła specjalistyczne kursy z zakresu dermatologii estetycznej, elektrochirurgii zmian skóry okolicy twarzy, zastosowania toksyny botulinowej w praktyce oraz chirurgii okuloplastycznej. W swojej codziennej praktyce zajmuje się pełnym zakresem okulistyki klinicznej oraz zabiegowej okolic oczu.

0C4A8247 — kopia

Dr n. med. ANNA WYRWICKA-ŚWIĄTEK

Specjalista okulistyki dziecięcej.

W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się leczeniem dzieci w każdym wieku (w tym wcześniaków) z wadami wzroku, szczególnie z wysoką krótkowzrocznością, zezem i niedowidzeniem, zapaleniem brzegów powiek, zaburzeniami nawilżenia oczu w tym z zespołem suchego oka, chorobami alergicznymi oczu, jaskrą, zaćma, nadciśnieniem ocznym, zapaleniem błony naczyniowej. 

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu choroby zezowej i niedowidzenia, zarówno zachowawczym (leczenie pryzmatami, obturacją) jak i kwalifikacji do leczenia operacyjnego. 

Zajmuje się także leczeniem okulistycznych chorób przewlekłych dorosłych, takich jak zaćma, jaskra i AMD (zwyrodnienie plamki związanych z wiekiem). Ponadto kwalifikuje pacjentów do  zabiegów laserowych i operacji zaćmy, jaskry, chorób siatkówki. 

image_6483441 (1)

Lek. med. ROMAN WODOWSKI

Specjalista okulistyki dziecięcej i dorosłych.

Specjalista chorób oczu z wieloletnim stażem pracy zarówno w zakresie okulistyki dorosłych, jak i dzieci.
Praktykę kliniczną zdobywał na Oddziałach Okulistycznych, między innymi, w Szpitalu im. Jonschera (gdzie do tej pory pracuje) oraz ICZMP w Łodzi. 

Jego zawodowe zainteresowania koncentrują się wokół diagnostyki i leczenia okulistycznych chorób cywilizacyjnych (zwyrodnienie plamki żółtej, zaćma, jaskra).

W pracy ceni sobie przede wszystkim dobry, bezstresowy kontakt z pacjentem, co przekłada się na łatwiejszą współpracę i osiągane efekty terapeutyczne. 

DSC00654

Lek. KATARZYNA KOTAS

Lekarka odbywająca szkolenie specjalizacyjne w zakresie okulistyki w Szpitalu im. dr K. Jonschera w Łodzi. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się kompleksową opieką nad pacjentami, szczególną uwagę zwracając na diagnostykę zaćmy, jaskry, retinopatii cukrzycowej, zwyrodnienia plamki żółtej oraz zespołu suchego oka. 


Pani Doktor w swojej pracy stawia przede wszystkim na dobro Pacjenta jednocześnie cały czas poszerzając swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach, gdzie zgłębia zagadnienia w zakresie okulistyki.  

Lek. med. PAWEŁ KAPSZEWICZ

Specjalista okulistyki dziecięcej.

Lekarz specjalizujący się w okulistyce na Oddziale Okulistycznym dla dorosłych Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie z doświadczeniem w pracy z dziećmi w Klinice Okulistyki w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. 

Zajmuje się zarówno leczeniem zachowawczym jak i chirurgicznym chorób oczu z indywidualnym podejściem do pacjenta.

DSC00518
Zadzwoń
Przyjedź